דילים לאילת

את חופשת הקיץ הקרובה כדאי לתכנן מהיום! הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם למצוא מגוון של דילים וחופשות במבצעים ובמחירים מוזלים.

קודם כל חשוב לתכנן מראש איפה אתם הולכים לנפוש כדי להגיע למצב שאתם סוגרים את החופשה מבעוד מועד. תכנון מראש יעזור לכם לחסוך כחצי מסכום החופשה. חשבו איזה יעד מתאים עבורכם ועבור השקט שלכם, צפון, דרום או אולי מרכז הארץ? הזמנת חופשה בחודשי החורף עבור הקיץ יוזילו משמעותית את ההוצאה הכספית וגם תבטיח לכם מקומות טובים וחדרים במיקום טוב, במחיר ממוצע.

לא להתעצל לעשות השוואות בין אתרים וסוכנים, ענף התיירות מאפשר לכם לעשות השוואה בין מגוון של דילים ולמצוא את הדיל הטוב עבורכם. אם אתם לא סגורים על היעד שלכם באופן מוחלט, נסו לעשות השוואה גם בין היעדים. למשל דילים לאילת יכולים להיות זולים יותר מאשר דילים לים המלח, נסו לעשות מספר שינויים בתאריכים או ביעד וגלו שאפשר לחסוך עד מאות שקלים.

טיפ נוסף שיכול להוזיל מתקשר להיצע וביקוש. נסו למצוא זמן לחופשה מחוץ לעונה "החמה" של התיירות, וגלו שאפשר לחסוך אפילו באלפי שקלים, נכון שחופשת קיץ היא פחות מגבילה מבחינת תנאי מזג האוויר, אבל יחד עם זאת חופשות חופש ועונות מעבר גם יכולות חוויה מושלמת בכל יעד שיש.

כרטיסי חברי מועדון חזרו לאופנה ובגדול! ניתן לראות קאמבק בתחום זה, חברות התעופה והתיירות כל הזמן משדרגות את תנאי ההטבות של כרטיסי חבר המועדון שלהם, ומי שזוכה מכל ה"התנגחויות" האלו זה אתם. בדרך כלל זה עובד באופן די פשוט, ככל שתקנה יותר כך תזכה ביותר נקודות שיעניקו לכם הטבות מעולות. גם במקרה הזה אל תתעצלו לבצע השוואות ולראות איפה כדאי לכם לעשות כרטיס חבר שגם יועיל לכם בעתיד, אל תתפתו להצעת המכירה הראשונית שהיא על פניו נראית זולה.

נכון שאמרנו בתחילת הכתבה שעליכם לתכנן מראש את החופשה ותמיד טוב לדעת את היעד והתאריך מראש, אבל במקרים קיצוניים אחרים להיות ספונטניים זה פתרון ספונטני תרתי משמע לכאלו שמתאפשר להם להיות כאלו. אם אין לכם בוס מקפיד או עבודה מחייבת מדי, חופשה ספונטנית יכולה להיות זולה בחצי מחיר ממה שיכולתם למצוא מראש, חברות התעופה או הנסיעות רוצות למלא את החורים והפערים, ושוב, מי שמרוויח זה רק אתם.

אבל יחד עם זאת, כל אליה קוץ בה, לעיתים קרובות וגם רחוקות לא תמיד משתלם לחכות לדקה האחרונה. לא תמיד תמצאו את המקומות הטובים או את החדרים שדווקא רציתם וייתכן שגם לא תמצאו כלל וכלל מקומות פנויים במלון או בטיסה שחשקתם בה.

זה המדריך שלנו למציאת טיפים לחופשה בארץ או בחו"ל, אז קחו לכם כמה רגעים לחשיבה ונסו להבין עם עצמכם מה אתם יותר- ספונטניים או אולי כאלו שאוהבים לתכנן לזמן רחוק? אוהבי חופשות קיץ או חורף?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *