טיפים להובלה קטנה

ישנם כל מיני מקרים בהם אנשים נזקקים לשירות הובלה קטנה. מי מספק שירותי הובלה קטנה? חברות הובלה שונות, גם גדולות וגם קטנות, ישנן חברות הובלה וגם מובילים פרטיים שמצמחים או מתמקדים בביצוע של הובלות קטנות מכל סוג, ומהן תוכלו לקבל את השירות המתאים לכם ביותר.

הובלה קטנה יכולה להיות מוגדרת כך במצבים רבים. הובלת פסנתר היא בגדר הובלה קטנה, מכונת כביסה היא בגדר הובלה קטנה, וגם סלון ואף חדר שלם. יש מקרים בהם גם דירה קטנה עם תכולה לא רבה תוכל להיכלל תחת הקטגוריה של הובלות קטנות.

אם אתם צריכים להוביל חפץ אחד גדול וכבד, כמה ארגזים או תכולה מצומצמת מכל סוג, שירות הובלה קטנה הוא השירות לו תזדקקו.

מי יעשה בשבילכם הובלה קטנה ?

ובכן, מי מספק שירות כזה? ישנן חברות הובלה רבות, גם הגדולות והמוכרות יותר, אשר מציעות שירותי הובלות קטנות מכל סוג,  לרבות הובלות באמצעות מנוף (כאשר יש להוביל חפץ שלא ניתן או לא מומלץ לפרק ולהרכיב אותו מחדש, צריך להיעזר בשירותי מנוף).

כמו כן, ישנם מובילים קטנים שתוכלו להיעזר בהם. בכל מקרה כדאי לערוך בדיקה בין כמה מובילים וחברות הובלה. במידה ורכשתם דירה חדשה במגדלי גינדי בתל אביב ואתם צריכים שירות הובלה קטנה מהבית הישן שלכם, תוכלו לבחור ממגוון רחב של חברות שמספקות את השירות הזה באיזור המרכז

הובלה קטנה עם מנוף

יש פעמים שצריך לעשות הובלות קטנות על ידי מנוף. זאת משום שיש פעמים בהם לא ניתן לשנע את התכולה באופן רגיל על ידי סבלים.  כמו כן, אם ההובלה היא לבניין בקומה גבוהה, או למשל מבית בית פרטי, אין ברירה אלא להיעזר במנוף בהעמסה ובפריקה.

הובלה עם מנוף – יתרונות:

  1. לא צריך לפרק ולהרכיב ריהוט, לא אחת זה עדיף כך.
  2. אפשר להוביל חפצים כבדים עם המנוף, ולהעלותם לגובה רב ללא מגבלת משקל.
  3. אם אי אפשר להעביר בדלת של דירה את החפץ (למשל ארון גדול או פסנתר) עם המנוף אפשר להכניס את החפץ לבית דרך המרפסת.
  4. הסתייעות בשירות של מנוף יכולה לחסוך בעלויות, זאת מכיוון שאם יש אפשרות לשנע את החפץ או התכולה באופן רגיל אף על פי שהם כבדים או גדולים מאוד, הדבר יצריך מאמץ רב יותר של המובילים וייתכן ויעלה לכם בתוספת תשלום עבור שירות ההובלה.
  5. הובלה עם מנוף, תקצר משמעותית את זמן העבודה. הזמן של כולנו יקר, וכאשר מבצעים הובלה רוצים לסיים עם העניין כמה שיותר מהר. המנוף מעמיס ופורק את התכולה כפי שהיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *