כיצד נבחר צימרים זולים בצפון

כולנו זקוקים לחופשות מעת לעת, ולו הפוגה קצרה מהשגרה הלוחצת והשוחקת. צימרים, ובפרט בצפון הארץ שכולו קסם ושלווה, הם לוקיישן נהדר לחופשה שכזו, אולם ישנו גם מחסום שמונע מאיתנו לממש את הכמיהה לחופש ונופש – המחיר.

אמנם אנחנו מודעים היטב לחשיבותה של שבירת השגרה ומילוי הגוף והנפש באנרגיות החיוביות והחיוניות, אולם מצד שני כולנו חיים במציאות כלכלית לא פשוטה ולא תמיד יכולים להרשות לעצמנו הוצאה גדולה מדי על צימר.

הפיתרון לקונפליקט: חיפוש צימרים זולים בצפון.

צימרים זולים בצפון – לא על חשבון האיכות

חשוב להדגיש כי צימרים זולים בצפון מציעים רמת אירוח גבוהה. אולי הם לא המקום המפואר ביותר עלי אדמות, וייתכן שהם לא מציעים טיפולי ספא כפי שמציעים הצימרים היוקרתיים (אם כי גם אפשרי שכן), ואולי המסך שיש בהם הוא לא בגודל של שמונים אינץ' אלא "רק" 40, ומן הסתם לא תמצאו בהם בריכה חצי אולימפית וכו' – אבל עד כמה אנחנו זקוקים באמת למרכיבים שמייקרים את השהות בצימר כדי ליהנות בו? האם לא נתענג עד מאוד גם בצימר שמציע מיקום אטרקטיבי מוקף נוף מרחיב נשימה וירוק מכל עבר, עיצוב מהודר, מטבח קטן אבל מאובזר, ג'קוזי מפנק, מיטה נוחה במיוחד והכי חשוב, ניתוק מוחלט מהמציאות ואווירה שכולה נחת ונועם?

רוצים להוזיל את עלות החופש? גלו גמישות

חיפוש אחר צימרים זולים בצפון יקנה לכם גישה למבחר רחב של צימרים כאלה, כשבנוסף יש עוד דרכים להוזיל את עלות החופשה – וכולן מתבססות על "סוד" פשוט: ככל שתתגמשו יותר, כך תוכלו ליהנות מחופשה מתגמלת מאוד במחיר אטרקטיבי יותר.

ראשית, כדאי להתגמש מבחינת המיקום המדויק של הצימר: כך למשל לא חובה לנפוש ביעדים יוקרתיים של צימרים בכנרת אם רוצים לבלות באגם הלאומי עתיר האפשרויות והכיף, אלא אפשר להתרחק מעט ולמצוא צימרים זולים יותר.

בנוסף, אם אתם יכולים להתגמש מבחינת מועד היציאה לחופשה, הרי שרוב הסיכויים שתוך זמן לא רב תמצאו מבצע משתלם על צימר ששבה את לבכם, וכך תוכלו ליהנות בו במחיר נמוך מהרגיל. אם מבחינתכם גם חופשה באמצע שבוע באה בחשבון – עשו זאת, וכך לא רק תיהנו מחופשה כיפית בעלות נמוכה משמעותית אלא גם משבירת שגרה אמיתית.

איך להפוך את החופשה לכיפית במיוחד?

בחירה באחת מאותם צימרים זולים בצפון מחייבת ברוב המקרים התפשרות מסוימת על רמת האירוח (למשל ג'קוזי חביב אך צנוע במימדיו במקום ג'קוזי רחב ידיים במיוחד), אבל כמובן שהחופשה בכללותה יכולה להיות כיפית עד מאוד. בפרט היא תהיה כזו אם תשקיעו בה מעט תשומת לב ומחשבה ואנרגיות, שהרי בסופו של דבר החוויות המרגשות והבלתי נשכחות באמת לא בהכרח תלויות בכסף.

כשמדובר בחופשה רומנטית למשל, חפשו צימרים בצפון לזוגות שמתאפיינים גם במחיר סביר, ונסו במהלך הנופש לבצע כמה שיותר מחוות רומנטיות. מתנות קטנות שמתאפיינות לאו דווקא בהשקעה כספית אלא יותר בהשקעת תשומת לב, מקוריות והתאמה למי שמקבל אותן, למשל, עשויות להעצים מאוד את הכיף שבחופשה הכיפית ממילא.

חופשה זולה לכל המשפחה

כשמחפשים צימרים בצפון למשפחות לסוגיית המחיר ישנו משקל נכבד במיוחד, שהרי חופשה משפחתית היא עסק יקר – בפרט אם התשלום לצימר עצמו הוא רק חלק מסך ההוצאה, שכוללת גם אוכל, כניסה לאתרים שונים וכו'.

מציאת צימרים זולים בצפון שמתאימים לאירוח משפחה גדולה עשויה להיות משימה לא פשוטה, אולם בהחלט לא מדובר במשימה בלתי אפשרית. ישנם לא מעט מקומות שערוכים לקלוט משפחות כולל ילדים ופעוטות ומציעים להם אירוח נוח ומאיר פנים, ואם כל בני המשפחה ישקיעו את האנרגיות הנדרשות על מנת לתרום את חלקם להנאה מהחופשה, הרי שהם יזכו בחוויה מגבשת ומלאת נחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *