חיפוש צימרים יוקרתיים בצפון

יציאה לחופשה כרוכה בכל מיני התלבטויות: ראשית, איפה לנפוש (ובהתאם האם לחפש צימרים בראש פינה, בגליל המערבי ואולי דווקא בהרי ירושלים); שנית, כמה זמן תימשך החופשה ואיך למלא אותה באטרקציות והתלהבות; ושלישית, ואולי בעצם זו ההתלבטות הראשונה, כמה כסף להשקיע בנופש.

הדילמה הזו טומנת בחובה דיסוננס מהותי: מצד אחד אנחנו רוצים לצאת מהשגרה ולפנק את עצמנו בלי הגבלה, שהרי אין טעם להשקיע את כל זמננו ומרצנו בעבודה קשה ובמטלות היומיום מבלי לזכות מעת לכת ברגעי פאן משמעותיים, אבל מצד שני ישנה גם האחריות הפיננסית, והמצב הכלכלי בארץ שמגביל את רובנו, ובנוסף ככל שהחופשה תהיה יקרה יותר כך נוכל לצאת לחופשות בתדירות נמוכה יותר.

באופן טבעי אין פתרון מושלם לדילמה הנ"ל, אבל כן מומלץ, לפחות מפעם לפעם, לחפש צימר יוקרתי במיוחד וליהנות מחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת. בפרט כדאיים צימרים יוקרתיים בצפון – שמציעים בילוי מלהיב במיוחד, וגם לא תמיד יקר מאוד.

חוויה משתלמת במיוחד

הסיבה לכך שצימרים יוקרתיים בצפון הם חוויה משתלמת היא שכמו כל מוצר, גם חופשה יש למדוד לא רק על פי עלותה אלא על פי יחס העלות תועלת, ומאחר שהתועלת משהות באותם צימרים בגולן, בגליל העליון, בגליל המערבי, בעמק יזרעאל או בכנרת שמוגדרים כיוקרתיים גבוהה עד מאוד, הרי שגם השקלול של העלות והתועלת מצביע על כדאיות – ועוד יותר משהחישובים התיאורטיים מצביעים על כדאיות עושים זאת שלל הפינוקים שמציע הצימר והרגעים שאין דומה להם שאותם תזכו לחוות במקום.

מה מציעים צימרים יוקרתיים בצפון?

אחד המאפיינים העיקריים של צימרים יוקרתיים בצפון הוא הייחודיות שלהם. המטרה של יציאה לחופשה היא כאמור שבירת שגרה, ואם גם הנופש עצמו הופך למעין שגרה (גם אם נעימה הרבה יותר) הרי שלא מפיקים ממנו את מלוא התועלת האפשרית – לעומת זאת, מקום שלא נראה כמו אף מקום אחר שהייתם בו ושבהתאם גם מציע שהות שלא דומה לאף חופשה קודמת שלכם הוא בעל פוטנציאל גבוה לרגש אתכם באמת.

בפרט באה הייחודיות לידי ביטוי בעיצוב של הצימרים היוקרתיים, בנופים הנשקפים מהם, ברמת הפרטיות המוחלטת ממנה תיהנו במהלך שהותכם בצימר ובפינוקים דוגמת בריכה פרטית, ג'קוזי מושקע במיוחד, ארוחת בוקר משובחת (ובמקרים מסוימים אפילו מפגש עם שף שלא רק יאכיל אתכם אלא גם יעשיר את עולמכם), טיפולים מרוממי רוח, נפש וגוף, ועוד.

האם לבלות את כל החופשה בצימר או גם לצאת ממנו?

צימר יוקרתי בצפון מעורר אצלנו דילמה נוספת – האם לבלות בו את כל החופשה, או שמא גם לצאת ממנו ולבקר באתרים מלהיבים ולפקוד אטרקציות שונות.

מצד אחד צימרים עם בריכה פרטית ושאר פינוקים הם כה קסומים עד שהעולם שמחוץ להם נראה לנו מיותר לגמרי וכזה שחבל לבזבז עליו זמן. יש גם קסם בניתוק המוחלט מהחוץ, אבל מצד שני שהות אך ורק בצימר, למרות שפע האפשרויות שהוא מציע, עלולה גם להיות חדגונית משהו, ובכל מקרה הצפון מציע אינספור שכיות חמדה מכל הסוגים.

מה עושים? כדאי בכל זאת לצאת מעת לעת מהצימר, ליהנות ברחבי הצפון – ואז כשחוזרים אליו זוכים שוב בהנאה מהפסיעה אל מקום כה מושלם.

לזוגות בלבד?

שימו לב – חלק מאותם צימרים יוקרתיים בצפון, במטרה להבטיח מעל לכל צל של ספק כי תשרור בהם האווירה המתאימה והרצויה, מוצע לזוגות בלבד ואינו מיועד לנופש עם ילדים. אם אתם רוצים לפנק את כל המשפחה בנופש יוקרתי ודאו כי הצימר שממנו התלהבתם במיוחד אכן מאפשר הגעה עם זאטוטים, ואם לא תמיד תוכלו למצוא צימר יוקרתי אחר שכן מאפשר זאת, שהרי על אף שמדובר במקומות ייחודיים באמת עדיין ישנם לא מעט צימרים יוקרתיים באזור הצפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *