צימרים משפחתיים לגיבוש משפחתי

הסלוגן "דווקא עכשיו חופשה בישראל" אולי נוצר והיה שייך רעיונית לתקופה קשה שבה נדרש קצת עידוד לעסקים במדינה וגם לאזרחיה, אבל מדובר בסיסמה שהיא אקטואלית בכל זמן, גם עכשיו, ממש ברגע זה. הדברים תקפים שבעתיים במיוחד אם אתם משפחה חביבה שנמצאת ממש באמצע שגרת היום יום השוחקת שלא מאפשרת לכם להיות יחד ולהרגיש משפחה – עזבו הכל וצאו לחופשה בארץ!

משפחה בחופשה – גיבוש, הנאה והטענת מצברים

משפחה, כולם יודעים, זה עסק שמסובך לתחזק ולרוב הטרדות והמטלות של החיים שוחקים ומכניסים בין בני המשפחה, כשהם גרים יחד ואף בהתבגרם כשהם עוזבים את הבית ומקימים משפחות חדשות, מתחים ולעיתים גם ריבים ונתקים.

בכדי להרגיש שוב קרובים, להתגבש וליהנות שוב מתחושת שייכות מומלץ במיוחד לצאת לטייל. בילוי חופשה משפחתית בצימרים משפחתיים, בכל מקום שהוא ברחבי הארץ היפה שלנו – למשל צימרים בגליל העליון , או בצימרים בערבה, ואולי אפילו בצימרים בכנרת – מאפשר לכם זמן איכות של ביחד המוקדש אך ורק לבילוי משפחתי. לא לעבודה ולא ללימודים. נטו אתם בחברת עצמכם.

איזה חופשה תתאים לכם?

דמיינו את החופשה האולטימטיבית בעבורכם והתאימו אותה בדיוק למה שהכי הולם את המשפחה המסוימת שלכם. למשל, אם אתם משפחה אקטיבית שחובבת ספורט אתגרי והרבה אקשן חפשו לכם צימרים משפחתיים בסביבה שעשירה באטרקציות שכאלו, למשל במסלולים ייעודיים לרכבי שטח וג'יפים, לרכיבה על אופניים; בשייט; בסנפלינג; בגלשני רחיפה; וכדומה. אם אתם הפוכים מזה ואוהבים לישון עד מאוחר ולהתפנק על מדשאות לצד בריכה עם הרבה אוכל ושתייה ובטן גב, דעו שאפילו בחורף אינכם חייבים לוותר על מבוקשכם, ובהחלט יש בנמצא מקומות לינה כמו צימר עם בריכה פרטית מחוממת, ומדובר על תענוג ייחודי ומלבב .

איך מוצאים צימרים משפחתיים שיתאימו לכל הרכב של משפחה או לכל צורך שלכם?

כשאתם מחליטים לצאת לחופשה בארץ וללון בצימר כזה או אחר מן הסתם תרצו להקדיש מעט זמן למציאת האופציה המושלמת לצרכים שלכם ולהרכב המשפחתי הספציפי שיוצא לחופשה – בין אם בו המשפחה הגרעינית המצומצמת יחסית ובין אם המשפחה היותר מורחבת.

החיפוש צריך להתמקד בדברים המסוימים שאתם רוצים שיהיו בחופשה המושלמת בעבור המשפחה שלכם. למשל: אם אתם מחובבי הבילוי במים כדאי באופן טבעי לחפש 'צימרים ליד הים או צימרים למשפחות עם בריכה . אם לעומת זאת חשבתם בכלל על הכיוון של צימרים משפחתיים בהרי ירושלים – תוכלו לבחור בין כאלה עם ג'קוזי לבין כאלה ללא ג'קוזי, כשבין אלה שמציעים את האופציה המפנקת יש כאלה עם ג'קוזי תחת כיפת השמיים וכאלה שלא, עוד סינון עשויה להוות האופציה לטיפולים שונים שמציעים לעתים בעלי צימרים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

איך לא להסתבך עם סידורי השינה?

בכל הנוגע לסידור בחדרים תתקלו בסוג של דילמה, אם אתם משפחה גדולה – מי ישן עם מי ואיך בדיוק מתארגנים כך שכולם יהיו שבעי רצון ולא מקופחים? ראשית מוטב להחליט מראש (והדבר תלוי גם בגילאי הילדים של המשפחה) אם אבא ואמא או המבוגרים האחרים ישנים בחדר לבד או יחד עם חלק או כל הילדים. אם האינטימיות לא ממש קריטית, תוכלו לשכור צימר גדול עם גלריה לילדים, שלרוב ישנים בה על מזרנים עבים על הרצפה או במיטות קומתיים. אפשרות נוספת העומדת לפניכם היא שכירת וילה גדולה שמאפשרת גם פרטיות להורים וגם הנאה משותפת וסלון לבילוי משפחתי עליז. בין היצע הצימרים העצום של ישראל תמצאו גם מתחמי צימרים שמאפשרים בילוי למשפחות גדולות כך שבני המשפחה מתפרסים על פני מספר צימרים שלרוב מאחדת ביניהם בריכה גדולה וכן רחבת ישיבה נוחה שמאפשרת בילוי באוויר הפתוח בצוותא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *