חיפוש צימרים עם בריכה פרטית

הציפיות שלנו מהצימרים, כמו גם משאר המקומות בהם אנחנו מתארחים לנופש כזה או אחר, הופכות גבוהות יותר משנה לשנה. תורמות לעלייה במפלס הציפיות הן העלייה הכללית ברמת החיים בארץ והן העובדה שאנחנו יוצאים ליותר ויותר חופשות ובהתאם רוצים שהן יהיו יותר ויותר מספקות, שהרי הריגוש של האתמול הוא הסטנדרט של היום ואנחנו כבר זקוקים לריגושים חדשים.

אחד הפינוקים המשמעותיים שיכול לספק לנו צימר הוא בריכה פרטית, ובהתאם בכל רחבי הארץ ישנם לא מעט צימרים שכאלה – כך שבין אם אתם מחפשים צימרים בגליל המערבי ובין אם בגליל התחתון, בין אם במרכז ובין אם בנגב, בכל מקרה תוכלו למצוא לא מעט צימרים עם בריכה פרטית ולבחור מביניהם את זה הנחשק ביותר בעיניכם.

לא כמו עוד בריכה

 לכאורה בריכה, ואפילו אם היא פרטית לחלוטין, היא לא אטרקציה מיוחדת באמת שהרי רובנו נהנים מבילויים בבריכה מעת לעת ובפרט בקיץ. אבל צימרים עם בריכה מציעים לנו בעצם חוויה אחרת לגמרי: במקרים רבים הבריכה משקיפה אל נוף מרחיב נשימה שמעצים את החוויה, לפעמים הבריכה עצמה מתאפיינת בייחודיות ומשתלבת היטב בסביבתה, בכל מקרה היא מאפשרת למי שנופש בצימר ליהנות מאטרקציה משמחת מבלי לצאת ממנו ומבלי להזדקק לנסיעות והתרוצצויות (יתרון משמעותי בפרט כשמדובר בנופש משפחתי, כשלא רוצים לגמוע קילומטרים רבים מדי) ועוד כדאי לדעת שקיומה של בריכה פרטית מתוחזקת כהלכה מעיד באופן כללי על רמתו הגבוהה של הצימר.

צימרים עם בריכה פרטית מחוממת

בתוך הקטגוריה של צימרים עם בריכה פרטית ישנה תת קטגוריה של צימרים שהבריכה שלהם מחוממת – מאפיין שרלוונטי כמובן בעיקר לחורף ולסתיו, אבל אם אתם רגישים לקרירות כדאי להעדיף את האופציה המחוממת גם באביב ואפילו בימי הקיץ, ובפרט אם אתם מחפשים צימר במקום גבוה. אורחי צימרים בגליל העליון למשל ירגישו צינה בשעות הבוקר המוקדמות ושעות הערב גם בחודשי הקיץ, וכאמור למי שרגיש לקור כדאי לחפש צימר עם בריכה מחוממת.

אם בכוונתכם "לנצל" את הבריכה במשך שעות רבות יחסית, ודאו כי היא מוצלת, ובכל מקרה כמובן לא לשכוח לקחת לחופש תכשירי הגנה מהשמש.

תחזוקה נאותה

חשוב מאוד לוודא לפני ההגעה לצימר כי הבריכה מתוחזקת כהלכה. על פי התקנות בריכה השייכת לצימר חייבת להיות מגודרת בגדר שגובהה הוא לכל הפחות 105 ס"מ, וכמובן שהשער המוביל אליה (או השערים, במקרה שיש יותר מאחד) חייבים להיות נעולים היטב, וזאת על מנת שילדים לא יוכל להיכנס לבריכה ללא השגחת מבוגר (כדאי לזכור שעקב אווירת החופש הורים רבים מעט משחררים את הרסן ועלולים לפספס התחמקות של זאטוט אל עבר הבריכה. האחריות אמנם מוטלת על ההורים, אולם גם לבעלי צימרים עם בריכה פרטית אחריות, והיא לגדר היטב ולמנוע גישה לא מבוקרת לבריכה).

בנוסף לפן הבטיחותי חשוב שהבריכה תהיה נקייה – הן מבחינת איכות המים והן שלא יהיו בה עלים, ענפים ושאר פיסות מן הטבע שמקומן אינן בבריכה. ניתן להיעזר בחוות דעת של גולשים על מנת לקבל אינדיקציה לגבי רמת הניקיון של הבריכה.

רומנטיקה משמחת

 בריכה פרטית בצימר היא תוספת מבורכת בכל מצב, ובפרט כדאי לחפש צימרים כאלה כשיוצאים לחופשה זוגית. ההשתכשכות בצוותא בבריכה, כשמכל עבר נשקף נוף מעורר השראה, ובאופן כללי מסביב שורה אווירה של פינוקים ושל נחת, היא חוויה מענגת מאוד ובעלת פוטנציאל להצתת ניצוץ הרומנטיקה אצל כל זוג, צעיר כמו גם ותיק, מה גם שבאופן כללי הנופש זוכה לחותמת של יוקרה בזכות הבריכה וגם לכך יש תרומה לחיזוק הזוגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *